Naše práce

Reference a případové studie

Hradec Králové ul. Antonína Petrofa (pronájem)

Nejen prodej ale i pronájem nemovitosti je občas potřeba zviditelnit a vylepšit službou jako je homestaging. V tomto případě se jednalo o byt v novostavbě, v naprosto nejžádanější lokalitě v HK, s novou moderní kuchyňskou linkou, sklepem a parkovacím stáním k dispozici. Když si ani po 3 měsících inzerce byt nenašel svého nájemce, nastoupili jsme my. Byt jsme vybavili moderním nábytkem a dekoracemi, ukázali jsme, že i do jednopokojového bytu se vejde vše potřebné a nechali jsme ho nafotit profesionálním fotografem. V inzerci byl byt pouze 2 dny. Hned další den se podepsala rezervace a obchod se uzavřel. Investice do homestagingu v rámci pronájmu je poměrně značná, ale spočítejte si, o kolik peněz můžete přijít, pokud byt nemá nájemce i několik měsíců…

5 dnů Od konzultace po home staging

25 000 Kč Náklady klienta na kompletní servis

3 zájemci Za prvních 48 hodin inzerce

3 dny Doba od zveřejnění po pronájem

Hradec Králové ul. Brožíkova (prodej 3+kk)

Nemovitost v Hradci Králové měla skvělý potenciál k prodeji. Dobrá poloha, po rekonstrukci, ideální dispozice a mnoho úložných prostor, které mnohdy novostavby nenabízejí. Byt byl však vybaven starším nábytkem, který by při prohlídce a na fotkách nevzbuzoval ten správný dojem. Díky homestagingu jsme docílili oživení prostoru, lepšímu dispozičnímu řešení a celkové modernizaci interiéru. Nemovitost dostala úplně nový rozměr a byla prodaná raz dva.

7 dnů Od konzultace po home staging

30 000 Kč Náklady klienta na kompletní servis

7 zájemců Za prvních 48 hodin inzerce

+518 000 Kč Navýšení ceny oproti původní nabíce

Rodinný dům Smiřice (prodej)

Novostavba rodinného domu byla v perfektním stavu a částečně vybavena. Majitelé spolu s realitní makléřkou došli k závěru, že než se dá dům do prodeje, projde proměnou v rámci homestagingu. A rozhodně to nebyl krok vedle. Dům se díky vhodně zvoleným dekoracím a kusům nábytku zútulnil a získal tu správnou atmosféru, která ještě více vynikla na profesionálních fotografiích. Dům ve Smiřicích tak šel do prodeje perfektně připravený a na výsledku se to projevilo.

5 dnů Od konzultace po home staging

25 000 Kč Náklady klienta na kompletní servis

12 zájemců Za prvních 48 hodin inzerce

+860 000 Kč Navýšení ceny oproti původní nabíce

Pardubice ul. Wolkerova

Krásný podkrovní byt v žádané lokalitě byl prodáván bez vybavení, avšak ve výborném stavu. Ani po několika měsících si však svého kupce nenašel. Po doporučení makléře využít službu homestagingu se byt zařídil mladistvým a moderním vybavením ve skandinávském stylu. O byt se začali zajímat mladé páry. To bylo naším cílem, jelikož se byt nacházel ve 4. patře bez výtahu. Po nastěhování vhodného vybavení si klienti lépe dovedli představit život v podkroví.

7 dnů Od konzultace po home staging

35 000 Kč Náklady klienta na kompletní servis

11 zájemců Za prvních 48 hodin inzerce

+90 000 Kč Navýšení ceny oproti původní nabíce

Pardubice ul. Teplého

Nemovitost v žádané lokalitě se majitelé snažili prodat více jak půl roku. Společnost Trigramreality jim doporučila využít naši službu homestagingu pro rychlejší prodej. Během jednoho týdne se zvládlo realizovat vybavení bytu, profesionální nafocení, a také několik prvních prohlídek. Hodnota bytu se díky homestagingu navýšila o 110.000,- oproti původní ceně. Nové majitelce se navíc naše zařízení líbilo natolik, že si od nás část zakoupila.

7 dnů Od konzultace po home staging

30 000 Kč Náklady klienta na kompletní servis

18 zájemců Za prvních 48 hodin inzerce

+110 000 Kč Navýšení ceny oproti původní nabíce

Kontaktujte nás
Ing. arch Barbora Dušková
Architektka
Mgr. Kristýna Šindlerová
Obchodní specialistka
777 282 114
kristyna@prostevize.cz
info@prostevize.cz

Kontaktujte nás

Ozveme se ihned jakmile to bude možné. Domluvíme si termín konzultace a vymyslíme, jak nejlépe připravit i vaši nemovitost pro rychlý a úspěšný prodej. Pokud je váš požadavek naléhavý, neváhejte nás kontaktovat na e-mail nebo telefon.

Vaše jméno
Telefon
Vaše zpráva
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů!
Odesílám..